apartamenty na godziny śląskPodczas długich podróży czy też spotkań w obcym mieście często przydaje się wynajęcie apartamenty na kilka godzin, aby zregenerować siły, odpocząć, zrelaksować się w ciszy i spokoju. Jest również świetną alternatywą na spotkania poza miejscami publicznymi typu restauracje, kawiarnie. 

Hotel czy apartament?

Hotele często oferują noclegi zaczynające się od jednej doby, co finansowo jest bardzo nie korzystne, kiedy potrzeba jedynie kilku godzin. Nasze apartamenty dostępne są w Raciborzu położone w pobliżu : Bytom, Chorzów, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Katowic, Kuźni Raciborska, Kędzierzyn Koźle, Rybnik, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Wodzisław Śląski, Zabrze, Żory,  można wynająć zarówno na kilka godzin jak i na doby oraz długoterminowo. 

Apartamenty godzinowe

Dostępne są na naszej stronie internetowej i dzięki sprawnemu systemowi rezerwacji można je natychmiastowo wynająć. Wszystkie zostały w pełni wyposażone, aby można było poczuć się swobodnie jak u siebie w domu, a gdy poczujesz się jak w domu możesz się w pełni zrelaksować, bez obaw o pozostałych gości czy też obsługę sprzątającą. Kuchnie są wyposażone w niezbędne urządzenia, dzięki czemu istnieje możliwość przyrządzenia pysznego posiłku. W każdym z apartamentów dostępny jest telewizor, bezprzewodowy dostęp do internetu oraz pościel i ręczniki, w niektórych jest wanna lub kabina prysznicowa, w zależności od upodobań. 

W celu zapewnienia anonimowości i pełnego komfortu klientów rezerwacja odbywa się bezpośrednio przez właścicieli oraz zaufaną stronę internetową. Jest możliwość wynajęcia apartamentu zarówna na kilka godzin, a także na dzień, tydzień czy też miesiąc. Bez względu na rodzaj najmu, jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby klientów.  

Każdy apartament został w pełni opisany, zawarte są w nim zdjęcia i wymienione wszystkie dostępne udogodnienia w taki sposób, aby każdy mógł wybrać idealne miejsce na swój pobyt. Doskonale wiadomo, że każdy klient ma różne upodobania, dlatego też oferujemy różnego rodzaju apartamenty, aby każdy z gości był w pełni zadowolony ze swojego wyboru. Znalezienie wynajmu apartamentu na godziny nie jest już problemem ze względu dostępną witrynę, która jest prosta w odnalezieniu i szybko generuje najlepsze oferty, w korzystnej cenie w przeciągu zaledwie kliku sekund. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznanie się z ofertą. W najbliższej okolicy znajdują się miejscowości: Kornice, Rybnik, Pszów, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Kędzierzyn-Koźle, Głubczyce, Kietrz, Gliwice, Katowice, Opawa, Ostrava. Lotniska w okolicy :  Pyrzowice, Ostrawa.

Zapraszamy Luksusowe apartamenty na godziny  – Racibórz

Rezerwacja online!