Dnia 1 maja 2014 roku został otwarty Aquapark H2Ostróg Racibórz. Jest nowoczesnym kompleksem rekreacyjno – sportowy w regionie. W jego skład wchodzi między innymi: pełnowymiarowy basen pływacki, rurowe zjeżdżalnie o długości: 98,5m i 78,1 m, w tym jedna wyposażona jest w efekty multimedialne, grota śnieżna, sauny (fińska i parowa), rwąca rzeka, brodzik dla dzieci, oraz solarium. Komfortowe warunki pozwolą zrelaksować się, jak również spędzić aktywnie czas. Na terenie aquaparku znajduje się także, między innymi punkt gastronomiczny, kącik dla dzieci, wygodna poczekalnia oraz sala gimnastyczna.

Aquapark H2Ostróg Racibórz dostosowany jest także do potrzeb osób niepełnosprawnych. Za bezpieczeństwo osób, którzy będą korzystali z atrakcji jest odpowiedzialna wykwalifikowana kadra ratownicza.

H2Ostróg spełnia również wymagania pozwalające na przeprowadzanie zawodów pływackich nawet na szczeblu centralnym. Znajduje się tu widownia, która pomieści 300 osób oraz dostawiana trybuna na 99 osób.

Specjalnie dla Klientów obiekt przygotował także pełną ofertę zajęć dodatkowych, gdzie każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Zajęcia te odbywają się w godzinach popołudniowych lub wieczornych w określonych grupach, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów.

Dla osób, które chcą aktywnie spędzić swój urlop w Aquaparku H2Ostróg w pobliżu znaleźć można nocleg w komfortowych pokojach w hotelu bądź w prywatnych apartamentach. Szczególnie polecamy nowoczesne Apartamenty Black&White [kontakt], rezerwacje można dokonać również przez formularz znajdujący się po prawej stronie artykułu.

AQUAPARK PEŁEN ATRAKCJI

Aquapark H2Ostróg znajduje się przy ul. Zamkowej 4. Inwestorem jest Miasto Racibórz. Administratorem obiektu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu.